O mnie słów kilka

Mam na imię Monika. Jestem mamą dwójki aktywnych chłopaków – Tytusa (6 lat) i Tymona (9 lat). Pochodzę z Gdyni, od 10 lat mieszkam z mężem na wsi koło Pruszcza Gdańskiego. W życiu zawodowym zajmowałam się marketingiem w agencji reklamowej, gazecie lokalnej i firmie IT. Od momentu urodzenia starszego syna zupełnie odłożyłam pracę dla kogoś na rzecz pracy domowej dla rodziny. Ponad dwa lata spędziliśmy całą rodziną w Hiszpanii, w tym czasie będąc z chłopcami w systemie edukacji domowej. Na tej stronie łącze moją pasję i zachwyt nad przyrodą, naturą i doświadczaniem jej na co dzień z możliwością własnego rozwoju – lubię pisać, czytać, dzielić się wrażeniami z życia, pozytywnie.

Dla kogo jest mój blog?

Piszę bo lubię. Piszę bo chcę się podzielić swoimi emocjami. Piszę bo chcę pokazać, że warto wyjść domu aby spotkać motyla w lesie i na nowo się nim zachwycić. Piszę bo chcę wesprzeć rodziny – to my mamy misję do spełnienia, aby nasze dzieci były blisko, doświadczały a przez to szanowały naturę. Bo jesteśmy ze sobą powiązani, połączeni od wieków więzią, która została rozluźniona. Na tym blogu znajdziesz dla siebie inspirację, pomoc i wsparcie – opisuję i fotografuję nasze chwile i doświadczenia o byciu blisko siebie i natury.

O czym przeczytasz na tej stronie?

Na blogu opowiadam o tym, jak spędzam wspólnie czas z rodziną, wybierając  za towarzysza tych spotkań przyrodę – Rodzicielstwo blisko natury. Zauważyłam także, że kiedy piszę o tym czego sama doświadczam w kontakcie z przyrodą i co ona ze mną robi, to moje pióro jest lekkie, a treść przyjemna w odbiorze. Zapraszam do Naturę mam w sobie. Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie można towarzyszyć mi w tej podróży ku przyrodzie zapraszam Cię do sprawdzenia moich projektów – Doświadczanie przygody w naturze.

O czym marzę?

Marzę skrycie, aby wokół mojego bloga zgromadziły się te osoby, dla których ważne jest pielęgnowanie w sobie i w swoich dzieciach naturalnej swobody budowania relacji z naturą. Zapraszam serdecznie i zachęcam do przyłączenia się do społeczności: Facebook, Wioska Rodziców Dzikiej Papierówki oraz Instagram.

Miłej lektury!

PS Jeśli chcesz do mnie napisać, wspólnie zorganizować wyprawę, spacer, wyjazd – jestem otwarta, oto mój adres: monika@dzikapapierowka.pl